O nas/Kontakt

Kontakt: paszczakigotuja@gmail.com

tel. 660 220 989

cropped-cropped-paszczaki-gotują1.jpg

O blogu

Paszczaki gotują to blog, gdzie dzielimy się z Tobą naszą pasją do gotowania. Większość przepisów to nasze autorskie dania. Eksperymentujemy i bawimy się gotowaniem, spędzamy w kuchni większość wolnego czasu. Razem gotujemy od dziesięciu lat, od czterech w lat w kuchni pomaga nam mały Paszczak 🙂 Gotowanie to nasza wielka pasja, ciągle się rozwijamy, po to, aby nasz blog był jeszcze lepszy i ciekawszy. W ciągu kilku lat prowadzenia bloga rozwinęliśmy się kulinarnie, poznaliśmy wielu wspaniałych, profesjonalnych szefów kuchni, dzięki którym w teorii i w praktyce poszerzaliśmy wiedzę o jedzeniu i gotowaniu. Uwielbiamy dzielić się swoimi umiejętnościami i wiedzą z ludźmi. Spotkania kulinarne i warsztaty przez nas prowadzone dają nam wiele satysfakcji i naprawdę to lubimy! 🙂 🙂 🙂

O nas/Kontakt

Od roku współpracujemy z firmami Kenwood i Appetita. Cenimy dobre jedzenie bez polepszaczy i niepotrzebnej chemii. Nie tolerujemy w kuchni półśrodków. Nie boimy się nowych smaków. Próbowaliśmy robaków, skorpionów i byczych jąder. Niewiele jest produktów, których balibyśmy się spróbować.

O nas

Paszczak – Michał: wielbiciel kuchni polskiej i każdej innej, gdzie jest dużo mięsa, zwierzęcego tłuszczu i kiełbasy 🙂 Na co dzień jada ryż z kurczakiem na milion sposobów, odchudza kolegów z pracy i daje z siebie 100% na siłowni. A weekendy robi cheat meal i wtedy powstają wspaniałe dania na bloga.

DSC_0130

Paszczakowa – Ania: uwielbiam kuchnię polską, ale cenię też dobre, włoskie makarony, orientalne smaki i wyzwania kulinarne. Nie znoszę ignoracji w polskiej gastronomii. Uwielbiam gotować i uwielbiam pracę z dziećmi. Warsztaty kulinarne dla dzieci, to praca idealna 🙂 Na co dzień jem zbilansowane i zdrowe posiłki, folguję sobie w weekend, kiedy z Paszczakiem mamy swój cheatmeal i odwiedzamy restauracje.

_MG_0121 kopia

Razem prowadzimy warsztaty kulinarne dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy do współpracy w zakresie wpisów sponsorowanych, udziału w pokazach i warsztatach kulinarnych, a także akcjach charytatywnych i wszelkich imprezach kulinarnych i okołokulinarnych.

paszczakigotuja@gmail.com

tel. 660 220 989

o nas/kontakt

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *