I Dziecięce Targi z Pomponem

I Dziecięce Targi z Pomponem

I Dziecięce Targi z Pomponem.

I Dziecięce Targi z Pomponem

 

Coraz bliżej Pompon, coraz bliżej Pompon… 

Mini Laponia Św. Mikołaja w Krakowie? Tak, to jest możliwe! Już niebawem, w trakcie I Dziecięcych Targów z Pomponem, które odbędą się 28-29 listopada w budynku Hotelu Forum/Forum Przestrzenie, będziecie mogli poczuć się jak w domu Św. Mikołaja! Warsztaty ozdób świątecznych, dekorowania ciasteczek, lepienia pierogów i mnóstwo świetnej zabawy! Będzie wesoło, będzie zabawnie, będzie pysznie!

Okres przedświąteczny to czas wyjątkowy. Wszędzie czuć zapach pierników, pomarańczy, gorącej czekolady… Jeśli i Wy kochacie dobrą kuchnię i chcielibyście zarazić swoje dzieci miłością do dobrego jedzenia i gotowania nie przegapcie warsztatów kulinarnych, które odbędą się podczas I Dziecięcych Targów z Pomponem.  W programie same pyszności: lepienie pierogów z suską sechlońską i sosem waniliowym, domków z piernika, ozdabianie świątecznych ciasteczek… Po takich zajęciach z pewnością każde dziecko będzie chętne do kuchennej pomocy przed świętami. Warszataty kulinarne poprowadzimy my oraz zaprzyjaźnione blogerki: Mancia w kuchni, My Life of Cooking i Masz mamo placek.

I Dziecięce Targi z Pomponem

Na I Dziecięce Targi z Pomponem zawita gość specjalny – Św. Mikołaj – z którym wszystkie dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcie! Pojawią się również blogujące mamy, m.in. autorki Nakolkach.com oraz Mintlove.me. Będzie można się z nimi spotkać i porozmawiać – nie tylko o macierzyństwie!

Czy nauka przez zabawę jest możliwa?

To nie koniec atrakcji jakie przygotowali organizatorzy. Dzieci dowiedzą się również jak zrobić świąteczne dekoracje – choinka udekorowana wykonanymi samodzielnie ozdobami z pewnością sprawi mnóstwo radości każdemu domownikowi. Nie zabraknie także warsztatów edukacyjnych, takich jak pokazowa lekcja języka angielskiego, która zostanie przeprowadzona przez Helen Doron English. Będzie można również usystematyzować swoją wiedzę na temat udzielania pierwszej pomocy.

Wariacje ilustracje czyli gra o prąd

Podczas I Dziecięcych Targów z Pomponem odbędzie się także spotkanie ze współautorką książki „Gra o prąd” – Anną Machacz. To wtedy dzieci zamienią się w ilustratorów książek i przeniosą do świata tańczących turbinek, walczących generatorów oraz energetycznych zagadek próbując znaleźć odpowiedź na pytanie jak wygląda prąd. Wszystko przy pomocy zaledwie kartki papieru, kredek i niezwykłej wyobraźni dzieci!

List do Św. Mikołaja już wysłany?

Twoje dziecko zapragnęło najnowszej zabawki o której Ty nie masz pojęcia? W trakcie Targów, gdy Twoja pociecha będzie zajęta warsztatami, liczni wystawcy pomogą Ci rozwiązać ten problem! Na stoiskach nie zabraknie różnego rodzaju zabawek, książek, ubranek, a nawet ciast, lizaków i tortów! Tym razem mikołajki nie zaskoczą żadnego rodzica!

 

I Dziecięce Targi z Pomponem odbędą się 28-29 listopada 2015 roku, w Krakowie, w budynku Hotelu Forum na ul. Marii Konopnickiej 28, w godzinach od 10.00 do 18.00.

 Więcej informacji znajdziecie na:

www.targizpomponem.pl

www.facebook.com/targizpomponem

targizpomponem_plakat_MEDIA

 

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Summary
Event
I Dziecięce Targi z Pomponem
Starting on
11/27/2015
Ending on
11/28/2015