Naczynie żaroodporne TERMISIL Grill&Drop

3

Jakiś czas temu za pośrednictwem portalu Uroda i Zdrowie dostałem do testowania naczynie żaroodporne Grill&Drop TERMISIL z Huty Szkła Wołomin S.A. Naczynia Grill&Drop produkowane są ze szkła boro-krzemowego. Naczynia ze szkła TERMISIL szczególnie polecane są dla alergików i mam, którym szczególnie zależy na przygotowywaniu zdrowych i smacznych posiłków dla swoich pociech.

1

Naczynie jest:

• odporne na zarysowania i skrajne temperatury (od -50°C do +500°C),

• odporne na nagłe zmiany temperatur.

• nie wchodzi w reakcje z żywnością i nie absorbuje żadnych zapachów.

2Technologia Grill&Drop to bardzo fajny pomysł – na dnie pojemnika są szklane ryfle, które zapobiegają przywieraniu potraw, a na pokrywie szklane krople, które zapewniają, równomierne nawilżenie potrawy. Wielkość jest też trafiona (2,4l), mam już kilka dużych naczyń żaroodpornych, w których można przygotowywać potrawy dla kilku osób (czasem nawet nie wiem czym je wypełnić) i jedno małe, w którym chyba nic nie przygotowywałem bo jest za małe , a tutaj wielkość jest akurat dla 2-3 osobow rodziny. Naczynie można używać do pieczenia, duszenia gotowania i mrożenia. Więcej o naczyniach żaroodpornych możecie poczytać na: www.TERMISIL.com.

Wrzucam zdjęcia z przygotowywania pieczonej rolady z szynki. Rolada była obsmażona a później piekła się 50 min w temp 180 (nie piekłem dłużej bo była przeznaczona na kanapki więc nie chciałem żeby się rozpadał), naczynie bardzo dobrze się spisało, mięso było so0czyste, a po wszystkim naczynie naprawdę dobrze się je myło, wszystkie resztki odeszły bez problemów.

45Zapraszam także na Fb na fanpage firmy Termisil.

logo termosil

Zapraszam także na Fb na fanpage firmy Termisil.

Wiele ciekawych informacji tam znajdziecie.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.